PÓCSIK ANDREA VÉDÉSE

pocsik-andrea

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karának Doktori Tanácsa és a Filozófiatudományi Doktori Iskola Film-, Média-, és Kultúraelméleti Doktori Programja tisztelettel meghívja Önt Pócsik Andrea A film cigány teste – A magyar filmtörténet romaképei a kortárs kultúrakutatások tükrében című doktori disszertációjának nyilvános védésére.

A bizottság elnöke: Prof. Dr. György Péter DSc., egyetemi tanár, a program vezetője
Hivatalosan felkért bírálók: Dr. Kovács Éva CSc., habilitált egyetemi docens;  Dr. Müllner András PhD., habilitált egyetemi docens
A bizottság titkára: Dr. Varga Balázs PhD., egyetemi adjunktus

A bizottság további tagjai: Dr. Feischmidt Margit CSc. habilitált egyetemi docens;  Dr. Kóczé Angéla PhD.; Dr. Pellandini-Simányi Léna PhD.

Témavezető: Dr. Gelencsér Gábor PhD., habilitált egyetemi docens

A nyilvános védés időpontja:  2012. május 21. (hétfő) du. 13.00 óra

A nyilvános védés helyszíne:  ELTE BTK Alagsori Tanácsterem (1088 Budapest, Múzeum krt. 4/D. épület, alagsor)

A dolgozat megtekinthető az ELTE BTK Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet Könyvtárában (1088 Budapest, Múzeum krt. 6-8. épület, földszint)