Filmszakos hírek

Musical karácsonyra

Astaire and Rogers

Diákmunka rovatunkba felkerült az első házi készítésű filmszakos eBook, mely a 2012 tavaszi félév BA-s musicalelméleti
és -történeti szemináriumán készült szemináriumi dolgozatokból közöl válogatást. A kor követelményeinek megfelelően próbáltunk file-formátumok tekintetében is naprakészek lenni, ezért készült epub és mobi formátum a különféle könyvolvasó eszközök hívei számára, de gyártottunk egy sima pdf-et is a fontolva haladóknak. A “házi készítésű” alatt most leginkább az értendő, hogy nem minden technológiai problémát sikerült teljesen áthidalni, így például az elválasztási hibákat a technika ördöge produkálja és nem a szövegek szerzői.
Technológiai értelemben tehát legyetek elnézőek, és örüljetek velünk a diákmunka rovat eme új darabjának!

Ide kattintva letölthető.