Filmszakos hírek

SZíNHÁZ AZ ELTÉN

Üvegfal mögött

Ezzel a címmel látható a Katona József Színház tantermi előadása a Művészetelméleti és Médiakutatási Intézetben 2014. február 24-én, 15:00 órakor a 39-es teremben.

A Robert Merle regényéből készült adaptáció az 1968-as francia diáklázadásnak állít emléket. A színészek az előadást néző diákokat is bevonják a darabba, hogy közösen döntsenek a történet kimeneteléről és beszélgessenek a 68-as eseményekről, az eljátszott történetről és a saját politikával, demokráciával kapcsolatos tapasztalataikról.

További információ az előadásról:

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött (maximum 40 néző lehet). Aki jönni szeretne, sürgősen írjon emailt Barta Dorottyának: dorottya.barta@gmail.com. A 40 főn túli jelentkezők várólistára kerülnek, és értesítjük őket, ha valaki visszamondja a részvételt. Ezért kérjük, hogy csak az regisztráljon, aki tényleg el akar és tud jönni, illetve akinek valami közbejön, mondja le a részvételét.