Konferencia

PSZICHO KONF

s200_im_g_.egyes_let

V. Magyar Pszichoanalitikus Filmkonferencia

2014. november 20-22-én a pécsi Apolló Artmoziban megrendezésre kerül az V. Magyar Pszichoanalitikus Filmkonferencia a PTE BTK Pszichológiai Doktori Iskolája, az Imágó Egyesület, az Imago International és a Pannon Pszichiátriai Egyesület szervezésében. A konferencia célja, hogy a pszichoanalízis és a filmművészet iránt érdeklődő elméleti és gyakorlati szakemberek, filmalkotók, terapeuták, kutatók, diákok számára “vászon és dívány” számára olyan kreatív teret hozzunk létre, amelyben a filmalkotás és filmbefogadás folyamatai több irányból, egymást interdiszciplináris szempontból kiegészítve vizsgálhatók. Az idei konferencia hívószava “A TITOK”, ebben a témában szervezünk filmvetítéseket, kerekasztal-beszélgetéseket, előadásokat és műhelyeket.

V. Magyar Pszichoanalitikus Filmkonferencia – szakmai programtervezet