5–15′ – Rövid történetek

ottizenot_cikk

ÁLTALÁNOS TUDNIVALÓK

A KB8 Film Production 5–15′ – RÖVID TÖRTÉNETEK címmel rövidfilm-pályázatot hirdet. Nevezni 5-15 perc hosszúságú, dialógust tartalmazó kisjátékfilmmel lehet, minden egyéb kötöttség nélkül. A nevezett művek száma nem korlátozott. Életkori megkötés nincs. A nevezés ingyenes.

Nevezési határidő: 2018. augusztus 15.

A szakmai zsűri tagjait 2018. május 15-től folyamatosan mutatjuk be honlapunkon és Facebook oldalunkon.

NEVEZZ EGYSZERŰEN

Nevezés: oszd meg velünk a filmed!

Nevezési határidő: 2018. augusztus 15.

Nevezési díj: nincs

A regisztrációs felület kitöltésével nevezhetsz, mellyel megosztod velünk a pályamű elérési linkjét.

KÖZÖNSÉGSZAVAZÁS

A versenyfilmekre Facebook-oldalunkon lájkolással lehet szavazni. A legtöbb lájkot elérő versenyfilm közönségdíjat kap. A közönségszavazás 2018. szeptember 15-ig, a díjátadó napjáig tart.

KB8 A CINEFESTEN

Az 5–15′ – RÖVID TÖRTÉNETEK pályázat versenyfilmjeit 2018. szeptember 15-én a Jameson CineFest 15. Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál programjában, a pályázat díjátadó gáláján mutatjuk be. A KB8 blokkjában levetítjük az AHOGY ÉN LÁTOM 1. pályázatának díjazott filmjeit is. A programra a belépés ingyenes.

Jameson CineFest 15. Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál, 2018. szeptember 15., szombat 12:00 – 18:00 Miskolc, Művészetek Háza

DÍJAZÁS

Fődíj: 300 000 Ft