PEDÁLOZZ!

6876436009_dbc4568d1d

Pályázat!

A Magyar Kerékpárosklub és a Mobile 2020 projekt videókészítő versenyt ír ki az egyik leggyorsabban terjedő közlekedési forma megfilmesítésére – a ‘Kerékpározás munkába és iskolába’ témákban.

Dinamikus és vicces filmnyelvi megformálás a cél, mely kreatívan mutatja be a bicajozást, oly módon, hogy annak is eszébe jusson nyeregbe pattanni, aki eddig még soha nem is próbálta. A két kategóriában az első három helyezéses pályamű alkotói összecsukható kerékpárt, videokamerát és további praktikus nyeremények tulajdonosai lesznek.

A beérkezett pályaműveket szakmai zsűri bírálja el, melynek neves tagjai M. Tóth Géza filmrendező, a Színház- és Filmművészeti Egyetem tanára, László János, a Magyar Kerékpárosklub elnöke, valamint Mezei Csaba, a Mobile 2020 projekt vezetője.

A videók beküldésének határideje: 2013. november 6.

Részletes pályázati kiíráshoz kattints!