BUÉKFILM

e3e46a_93155ddd545c483891893ea0c67b73b2.png_srz_p_970_460_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

Felhívás

A BÚÉK közösségi dokumentumfilm szervezői közös gondolkodásra és filmezésre hívják a magyar egyetemistákat és a művészeti képzések diákjait. Több szem többet lát, ezért egy olyan filmet szeretnének csinálni, ami minél több nyitott szemmel járó ember részvételével készül.

Olyan stábtagokat keresnek, akik segítenek a filmet megelőző kutatásban, a forgatásban és akiknek van elképzelésük arról, hogy mit érdemes megmutatni a mai Magyarországból.

Olyan karaktereket is keresnek, akiknek érdemes végigkövetni a szilveszterét, vagy akár egy egész napját, mert életük, környezetük túlmutat önmagukon vagy érdekes közösséget mutat be valamint helyszíneket és helyzeteket is szeretnének megjeleníteni, melyek érdemesek a szilveszter apropóján forgatott Magyarországról alkotott kép gazdagítására.

Az együttműködéstől azt várják, hogy a hallgatók olyan friss és értékes anyagokat készítenek, amelyek technikai és tartalmi szempontból is minőséget képviselnek.

További információ:

www.buekfilm.hu