Animascope 2

Meghívó

A Budapesti Metropolitan Főiskola szeretettel meghív az Animascope 2! nevű programra szeptember 30-án 18:30-tól az Átrium Film-Színházba, melyen hagyományainkhoz híven bemutatjuk az animáció szak elmúlt évi munkáját.

Ezen az estén színes animációs vetítési programmal, kiállítással és informatív szakmai beszélgetéssel várjuk a műfaj iránt érdeklődő közönséget. Az elmúlt tanév diplomafilmjeiből és évközi gyakorlataiból válogatott anyag a szakma és a társintézmények számára is betekintést kínál az ötödik tanévét megkezdő képzésbe.

A rendezvényt és a kiállítást Kepes András, a MET Művészeti Tanácsának Elnöke és Varsányi Ferenc animációsfilm-rendező nyitja meg 18.30-kor az Átrium Film-Színház előcsarnokában.
A szakmai beszélgetést Molnár Judit Anna, a Film.hu szerkesztője vezeti.

Az idei Animascope örömteli aktualitása az Animáció mesterszak indulása, mely a Budapesti Metropolitan Főiskola (volt BKF) huszadik művészeti szakjaként a Mozgóképművész mesterszak animáció specializációját váltja fel.

Az esemény a FB-on

Átrium Film-Színház