szakmai pályázat

Kulturális és szakmai pályázat

Az ELTE hallgatói ügyek rektori biztosa és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat elnöke pályázatot ír ki a hallgatók kulturális és szakmai tevékenységének támogatására. Pályázni lehet szakmai tanulmányútra, szakmai tevékenységhez kapcsolódó gyakorlatra és terepmunkára, tanulmányi versenyen való részvételre, hallgatói csoport számára szervezett képzésre, szakmai és kulturális programra, valamint szakmai / hallgatói közösségi tevékenység kommunikációjára.

Pályázhat az Eötvös Loránd Tudományegyetem minden olyan hallgatója, aki a pályázat leadásakor és a támogatás felhasználásakor egyaránt hallgatói jogviszonyban áll az Egyetemmel. A pályázat útján elnyert támogatás 2016. április 18. és 2016. október 18. között használható fel. A pályázat 2016. március 20. 9:00 és március 28. 12:00 óra között a Neptunban adható le, hiánypótlásra 2016. március 28. 12:00 és 2016. április 2. 12:00 óra között van lehetőség.

A pályázat linkje