KELET-EURÓPAI SCI-FI KUTATÁS

az-ido-ablakai-1969

Cseh egyetemisták és tanáraik keresték meg szakunkat egy izgalmas projekttel: elindítottak egy kutatást kelet-európai sci-fi témakörben. Adatbázist építenek, tanulmányokat írnak, anyagot gyűjtenek, és persze sok filmet néznek és sokat olvasnak. És gyöngyszemekre lelnek. Szeretnének minket is bevonni, főként lelkes hallgatókat.

A szervezők jövő hétfőn eljönnek Pestre és egy kétórás prezentációt / workshopot tartanak a projektről, melynek tervezett időpontja: december 17., hétfő, 14.00.

Helyszín: -137-es terem

Akit érdekel a dolog és szeretne részt venni benne (pl. magyar filmekről anyagokat gyűjteni), vagy csak kiváncsi egy kuriózum-értékű beszámolóra a kelet-európai populáris kultúra titkos hagyományairól, az jöjjön el!

A projekt weboldala ide kattintva érhető el.