Zsidó temető fotópályázat egyetemi hallgatóknak

zsidó temető
Írta: eltefilm

A Zsidó Temetők Fotópályáza, amelyet a Zsidó Örökségért Alapítvány (FJH), az Európai Zsidó Temetők Kezdeményezés (ESJF) és a Centropa szervez művészeti/fotó szakon és kapcsolódó területeken tanuló egyetemi hallgatók, illetve a fotózást hobbiból űző diákok számára.

A verseny nagyszerű lehetőség a diákok számára, és akár 1000 euró értékű fotó/videófelszerelést nyerhetnek. Emellett lehetőséget biztosítunk a diákoknak arra, hogy munkáikat kiállítási helyszíneken és az interneten is láthassák.

A pályázatokat három profi fotósból és kurátorból álló zsűri bírálja el, és a győztes munkákat online is megjelenítjük. A tíz legjobb fényképet több országban kiállítják.

A versennyel kapcsolatos minden szükséges információ megtalálható online itt: https://www.jewishcemeteries.eu/competitions/jewish-cemeteries-photography-competition-for-university-students

Felhívjuk a figyelmet, hogy a verseny csak diákoknak szól, hivatásos fotósok nem vehetnek részt.

zsidó temető