TDK NAP

tdk-nap

Az ELTE BTK HÖK Tudományos Bizottsága a Bölcsész Napok keretében TDK-rendezvényt szervez, melyre ez úton is szeretnénk meginvitálni minden érdeklődőt. A rendezvény célja, hogy a jelenlegi és leendő TDK-n részt vevő hallgatók választ kapjanak a TDK-val kapcsolatos kérdéseikre, betekintést nyerjenek a tudományos diákkörök működésébe, képet alkossanak a tudományos diákköri konferencia menetéről.

A rendezvény időpontja 2012. május 7. 11 óra, helye a B épület 172-es terme.

A rendezvény programja:
11.00 Nagy Balázs, a kari Tudományos Diákköri Tanács elnökének megnyitója

11.20 Pléh Csaba (BME Kognitív Tudományi Központ): ,,A pszichológia mint integratív tudomány: A lélek természet és a kultúra között”

12.20 Kapelner Zsolt Kristóf, az ELTE BTK Filozófia Intézet TDK titkára munkájáról

12.40 Hallgatóink tapasztalata a legutóbbi OTDK-ról – Scheuring Flóra és Ilyefalvi Emese

13.20 Nagy Balázs a tudományos diákköri konferenciákról és a dolgozatok értékeléséről

13.45 Zárás

A program végén természetesen lehetőség lesz kötetlen beszélgetésre, kérdések feltevésére is, elhangoznak a TDK-hoz kapcsolódó fontos dátumok, elérhetőségek. A program plakátja megtalálható itt.

Minden érdeklődőt örömmel várunk!