FILMTETT KRITIKAÍRÓ PÁLYÁZAT

102923-zombieland-popcorn-gif-imgur-j-u0ag

A Filmtett kritikaíró pályázatot hirdet

Felháborított egy film? Letaglózott a szépségével? Untad? Igen hamar véget ért? Zseniálisak a színészek? Bravúros a szerkezete? Egyszerűen kikívánkozik belőled a véleményed? Ne a Facebookra írd, hanem küldd el a Filmtettnek és nyerj!

Hagyomány lett a Filmtettnél, hogy kétévente kritikaíró pályázatot hirdetnek olyan diákok, fiatalok számára, akik még nem közöltek a Filmtetten, és szerencsét próbálnának kritikaíróként. Nem számít, hogy hol és mit tanulsz, csak szeresd a filmeket, és tudj fogalmazni. Ráadásul ezúttal nincs semmiféle földrajzi megkötés, bárki jelentkezhet!

A feladat egyszerű: küldj egy rövid bemutatkozó levélhez mellékelve két filmkritikát (egyenként 4000–5000 leütésben) – egyet egy szabadon választott, 1990 előtt készült filmről, és egyet a listából választva.

Határidő: február 19. éjfél, közönségszavazás a Facebookon február 28. éjfélig, eredményhirdetés március 1.-én.

A filmek listája, részletek a díjazással és a leadási címmel kapcsolatban itt találhatóak: