Álláslehetőség

Álláslehetőség a Moviebar Productionsnál

moviebar
Írta: eltefilm

A Moviebar Productions csapatába keresünk felelősségteljes, jó szervezőkészséggel rendelkező irodai asszisztenst/producerasszisztenst teljes munkaidőben. Filmprodukciós cégünk nemzetközi projektekkel foglalkozik, így a kiváló angol nyelvtudás elengedhetetlen. A pozíció magában foglalja az irodai feladatok teljes körű irányítását, valamint a producer személyes és adminisztratív támogatását.

Főbb feladatok:

  • Az iroda mindennapi működésének biztosítása (eszközbeszerzés, iroda rendjének fenntartása, postázás)
  • Adatbázisok és archívumok kezelése, rendszerezése és frissítése
  • A producer naptárának kezelése, találkozók (személyes és Zoom) és utazások szervezése
  • Prezentációk, dokumentumok, pitch anyagok készítése a filmtervekhez, pályázatokhoz, befektetői találkozókra
  • Pályázati lehetőségek felkutatása, különböző hazai és nemzetközi források (pl. állami támogatások, filmalapok, EU-s programok) figyelemmel kísérése
  • Pályázatok összeállítása, a szükséges dokumentációk előkészítése, benyújtás, határidők követése
  • Weboldalának karbantartása és frissítése, YouTube, Vimeo, Dropbox, Mailchimp, IMDb fiókok kezelése, tartalmak feltöltése és rendszerezése
  • A produkciós csapat támogatása projektkoordinációban
  • Részvétel a forgatáselőkészítésben (logisztika, utazások, szállások, ellátás megszervezése)

Elvárások:

  • Kiváló magyar és angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiemelkedő szervezési és időmenedzsment készségek
  • Magabiztos irodai szoftverhasználat (MS Office, Google Suite, Outlook, Mailchimp, Youtube, Vimeo, Dropbox, Zoom)

Amit kínálunk:

  • Izgalmas munkakör nemzetközi filmes környezetben
  • Lehetőség a filmipar különböző területeinek megismerésére
  • Támogató, kreatív csapat és munkakörnyezet

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti követelményeknek, és szeretnél csatlakozni hozzánk, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@movie-bar.net e-mail címre. A levél tárgyában tüntesd fel: Irodai Asszisztens/Producerasszisztens