Info Konferencia

OTDK tájékoztató

otdk

Kérdésed van az OTDK szóbeli fordulójával kapcsolatban? Úgy érzed, egy lépésre vagy a tökéletes prezentációtól? Esetleg éppen ellenkezőleg, nem tudod még, hogyan fogj hozzá a nagybetűs Előadás elkészítéséhez?

A Tudományos Bizottság rendezvényén válaszokat kaphatsz kérdéseidre!
A bevezető előadást Dr. Nagy Balázs habilitált egyetemi docens, Karunk Tudományos Diákköri Tanácsának elnöke tartja. Ezt követően három, 2017-ben az OTDK-n jeleskedő hallgató fog ellátni Titeket a tanácsaival workshop-jelleggel – méghozzá nem is kizárólag a Humán Tudományi Szekciót illetően!

A hallgatói vendégek:
Fejes Richárd (Humán Tudományi Szekció, Irodalomelmélet tagozat)
Kintli Borbála (Társadalomtudományi Szekció, Esztétika tagozat)
Rácz Balázs Viktor (Humán Tudományi Szekció, Középkori és kora újkori magyar történelem tagozat)

A rendezvényt március 26-án kedden 16 órától, az A épület 047. nagyelőadójában (Gombocz Zoltán terem) tartják.

További információk: https://www.facebook.com/events/835935716749995/