HELLO WOOD FESZTIVÁL

Vegyél Te is részt az idei Hello Wood fesztiválon!

Színész, operatőr és rendező hallgatók jelentkezését várjuk!

HELLO WOOD FESZTIVÁL 2011. WOOD, FILM & TYPO WORKSHOP
JÚLIUS 6-13. Kapolcs
Színész, operatőr és rendező hallgatók jelentkezését várjuk!

Ha szeretnéd kipróbálni magad az egyetem falain kívül is a valós feladat és a közös munka élményének megismerésén keresztül. Ha szeretnéd megtudni hogyan tudsz együtt gondolkodni és csapatban dolgozni egy szokatlan helyzetben, inspiratív és ingergazdag környezetben más egyetemek hallgatóival.
A pályázat menete:
A részvételre egyénileg pályázhattok.
A vegyes hallgatói csapatok kialakítására a pályázat elbírálása után kerül sor.
A leadás határideje 2011. Május 20.

info: http://hellowood.eu
kapcsolat: hellowood@momeline.hu

FILM WORKSHOP
Milyen történet képzelhető el ebben a faluban?
Milyen karakterek élnek a faluban?
Hogyan tud a profi színész együtt játszani egy amatőr színésszel?
Hogyan kell felvenni improvizatív, előre nem megírt jeleneteket?
A négy fős stáboknak -színész, operatőr, rendező, csoportvezető- ki kell találniuk egy, a stáb színész tagja által alakítandó karaktert, akit bele kell helyezniük a falu valós, mindennapi életébe. Egy 5 perces fikciós rövidfilmet kell létrehozni egy fiktív karakterre támaszkodva, a falu lakói által alakítandó amatőr szereplőkkel, a falu
valós helyszínein. Érdekel minket az a helyzet, ahol a valós élet és a fikció találkozik egymással.
Olyan már filmes vagy színházi tapasztalattal rendelkező résztvevőket keresünk, akik szeretnék magukat kipróbálni egy szokatlan és kötött
forgatási szituációban, egy intenzív és kihívással teli csapatmunkában.
A film workshopra való jelentkezéshez töltsétek ki online jelentkezési lapunkat, amelyben lehetőségetek lesz munkáitokat is bemutatni.