Gyakornoki program

stab

Mit érdemes tudnod rólunk?
A Livepoint Stúdió 2007 óta működő, elsősorban rendezvényfilmek gyártására specializálódott vállalkozás. Már több éve a hazai top rendezvényszervező ügynökségek elsőszámú audiovizuális beszállítói között szerepel. Számos jelentős multinacionális cég kiemelt partnere, mint az Allianz, Robert Bosch vagy a Redbull.

Kiket keresünk?
Olyan hallgatói jogviszonnyal rendelkező fiatalokat, akik tapasztalattal rendelkeznek kamera kezelésben (operatőrök) és/vagy Adobe termékek használatában, mint Premiere, After Effects, Photoshop (vágók).

Mit ajánlunk?
Az operatőr gyakornokoknak lehetőséget arra, hogy vállalati, kulturális és sport rendezvényeken a betanulási időszakot követően

• kezdetben az események rögzítéséről készült werk filmekhez szükséges jeleneteket,
  • későbbiekben pedig a megrendelőink által meghatározott snitteket vegyenek fel.
  • Professzionális eszközöket használjanak, mint Steady Cam, SlowMotion, Fahrt rendszerek és DSLR technikák valamint Rig-ek.
  • Valamint budapesti városi életképeket rögzítsenek.

A vágó gyakornokoknak lehetőséget arra, hogy professzionális környezetben forgató stábok HD videó nyersanyagaiból a betanulási időszakot követően

• kezdetben werk filmet,
  • későbbiekben pedig a megrendelőink által meghatározott tematikájú rendezvényfilmet készítsenek.
  • Valamint budapesti életképekből stock videókat vágjanak.

Amennyiben az operatőr vagy vágó gyakornok, a nálunk eltöltött 120-180 órás gyakorlati időszak alatt minőségi munkákat készít, a gyakornokság leteltét követően munkát tudunk neki biztosítani.

További információk:
Tőzsér Máté: 06-30-705-39-07