PRO PROGRESSIONE GYAKORNOKI POZÍCIÓK

pro_progressione

A Pro Progressione kommunikációs gyakornoki pozíció és kulturális szervező gyakornoki pozíció betöltésére is várja fiatal kultúra iránt elkötelezett művelődésszervező/szabadbölcsészet/magyar/kommunikáció és médiatudomány/nemzetközi tanulmányok szakos egyetemisták/főiskolások jelentkezését:

KIK ŐK?
A Pro Progressione egy nyitott, sokszínű kulturális közeg létrehozásán és fenntartásán dolgozó független szervezet. Jövőképüket verseny helyett az együttműködés határozza meg. Kiszámítható és folyamatos működésüket állandó művészeik és nemzetközi programjaik garantálják. Szervezetük híd a különböző művészeti ágak, művészek és a kulturális élet szereplői között hazai és nemzetközi szinten egyaránt. Nemzetközi partneri hálózatuknak köszönhetően magas színvonalon képesek biztosítani a fiatal művészek érvényesülését.
Innovatív csapatuk széleskörű szakmai kompetenciákkal és kreativitással rendelkezik, amely a művészet iránti személyes elköteleződéssel párosul.

Részletes felhívások: