Álláslehetőség Filmklubok és fesztiválok

Nevezési felhívás és álláslehetőség – ATAFF 2022

275888380_4986064948126341_1019402347409100979_n
Írta: eltefilm

2022. október 11-16. között ismét várjuk Szolnokon a látvány- és jelmeztervezőket, képzőművészeket, filmes alkotókat, szakmabelieket, valamint a filmes, média és kommunikáció, képzőművészet vagy látványtervező szakos egyetemi hallgatókat. A programok között megtalálhatóak lesznek vetítések, nemzetközi filmes szakemberek mesterkurzusai, képzőművészeti kiállítások, szakmai kerekasztal beszélgetések és esténként koncertek.

I. Elindult a nevezés a Alexandre Trauner Art/Film Fesztiválra. Többek között várják a diákfilmeket is. Május 20-ig lehet nevezni a Filmfreeway felületen.
Az ELTE hallgatók ingyen nevezhetnek március 20-ig az ATAFF202201 kóddal. (Amennyiben kicsúsznál az ingyenes nevezésből, jelezd a fesztiválszervezők felé)
A nevezési felület: https://filmfreeway.com/AlexandreTraunerARTFilmFestival
Részletek itt.

II. Valamint idén ismét meghirdették a szignálfilm pályázatukat is.
Részletek itt.

III. Újdonság hogy idén vannak álláshirdetések is, amire várják a diákok jelentkezését is:

1. A Tisza Mozi Kft videó technikus – stúdió vezető munkakörben felsőfokú szakmai képzettséggel, film ismerettel rendelkező fiatalt keres szolnoki munkavégzésre, főállásban, vagy vállalkozóként.
    Jelentkezni emailben lehet az istvan.demeter@tiszamozi.hu címen fényképes önéletrajzzal.
  2. A Szolnoki székhelyű Alexandre Trauner Art/Film Fesztivál keres munkatársakat a fesztiválirodájába marketinges, szervező munkakörbe. Feltétel, társalgási szintű angol nyelvtudás, szervezési tapasztalatok, filmismeret előnyt jelentenek.